Adam Wawoczny - Architekt - Studio gonde polecenia
RK STOLARKA

owocna współpraca


Od roku 2006 stale współpracujemy z biurem projektowym Architekt Adam Wawoczny przy różnego typu projektach dotyczących aranżacji wnętrz.

Od roku 2006 stale współpracujemy z biurem projektowym Architekt Adam Wawoczny przy różnego typu projektach dotyczących aranżacji wnętrz. W latach 2006-2010 zrealizowaliśmy wspólnie szereg inwestycji których projektantem było biuro Adama Wawocznego. Realizowaliśmy inwestycje w oparciu o projekty wnętrz mieszkalnych dla inwestorów prywatnych, na które składały się elementy stolarki meblowej, drzwi oraz schody. Niejednokrotnie biuro projektowe doradzało nam także w trakcie wykonywanych już prac stolarskich.

Każdorazowo współpraca przebiegała od uzgodnień koncepcji architekta Adama Wawocznego z naszą firmą w celu przedstawienia klientowi wyceny, oraz próbek materiałów, poprzez wykonanie przez niego projektu wykonawczego n i ezbędnego do poprawnego wykonania elementów stolarki. Rozwój naszej firmy wspomagany jest przez sprawdzonego architekta, dzięki któremu mamy pewność że każda inwestycja jest dopracowana pod względem estetycznym i ergonomicznym - zaufaliśmy w profesjonalizm biura Architekt Adam Wawoczny i w pełni polecamy jego usługi.

Referencja