Biuro Projektowe godne zaufania! - Wawoczny Architekt
McArthur

Biuro Projektowe godne zaufania!


Współpracę z biurem projektowym Adama Wawocznego rozpoczeliśmy w lutym 2010 roku zlecająć projekt wykonawczy firmowego butiku i nie skończył się na jednym!

Poniżej prezentujemy cześć listu referencyjnego jaki otrzymaliśmy od firmy McArthur. Cały list do zobaczenia w poniższym pliku.

Współpraca z biurem projektowym Architekt Adam Wawoczny rozpoczęlismy w lutym 2010 roku, zlecając projekt wykonawczy wielobranżowy jednego z naszych frrrnowych butikow. W przeciągu 2010 roku biuro projektowe Architekt Adam Wawoczny jako GENERALNY PROJEKTANT wykonało dla nas kolejne 3 projekty wykonawcze wielobranżowe, a także projekt wykonawczy stojaków na obuwie, indywidualny projekt wykonawczy witryny jednego z naszych sklepów.

Architekt Adam Wawoczny jest specjalistą w swojej dziedzinie, a reaJizując nasze zlecenia daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Wszelkie prace projektowe zostały przygotowane przez biuro projektowe Architekt Adam Wawoczny w wyznaczonym nie przekraczalnym terminie i zadbano o wysoką jakość estetycznych i ekonornicznych projektów. Profesjonalne i kompleksowe podejscie do obsługi -klienta dopełniały nadzory autorskie na budowach i współpraca w wykonawcami, dzięki czemu reaJizacja inwestycji przebiegala sprawnie i terminowo.

Polecamy biuro projektowe Architekt Adam Wawoczny jako godnego zaufania partnera, slużącego swoje uslugi rzetelnie i fachowo, a przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać je jako partnera traktującego w sposób właściwy zobowiązania wobec inwestora. We współpracy szczególnie cenimy sobie duży zmysł artystyczny włożony w każdy projekt naszej sieci sklepów, przy jednoczesnym zadbaniu o portfel inwestora.

Referencja